rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Kałęczyn
6 500 000 zł 600 m2 10 833 zł/m2

Gotowy biznes przy Grodzisku Maz.

Kałęczyn, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2000
D-92044-6 | 2025-12-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2000

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący obiekt o powierzchni ok. 600 m na działce 4100 m, z ugruntowaną pozycją na rynku i stałą bazą klientów. Idealny...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Zapole
1 150 000 zł 160 m2 7 188 zł/m2

Dom w zielonym zaciszu!

Zapole, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90850-6 | 2025-03-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesny bliźniak w stanie developerskim Zapole, gm. Żabia Wola. Powierzchnia domu: 160 m Powierzchnia działki: 750 m Planowane oddanie...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Adamów-Wieś
690 000 zł 280 m2 2 464 zł/m2

Dom na sprzedaż Adamów-Wieś

Adamów-Wieś, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2015
D-58616-0 | 2018-01-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2015

Do sprzedania dom wolnostojący wybudowany z cegły w technologii tradycyjnej. Na parterze : zadaszony ganek , sień , pokój dzienny z wyjściem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kozery
499 000 zł 149 m2 3 349 zł/m2

Dom na sprzedaż Kozery

Kozery, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1997
D-58588-0 | 2018-01-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1997

Dom dwurodzinny położony na obrzeżu Grodziska Mazowieckiego, na ładnie zagospodarowanej działce. Dom posiada 8 pokoi i dwie łazienki....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Opypy
850 000 zł 220 m2 3 864 zł/m2

Dom na sprzedaż Opypy

Opypy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2003
D-58584-0 | 2018-01-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2003

Komfortowy dom wolnostojący posadowiony na działce o pow. 1000 m2 nieopodal Grodziska Mazowieckiego. Budynek z 2003 roku, dwukondygnacyjny (...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Mszczonów
340 000 zł 350 m2 971 zł/m2

Dom na sprzedaż Mszczonów

Mszczonów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 2004
D-58563-0 | 2018-01-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 2004

Ładny, przestronny dom do wykończenia według własnej aranżacji, położony około 8 km od Mszczonowa , na zagospodarowanej obsadzonej krzewami...

kontakt zobacz ofertę