rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
340 000 zł 34 m2 10 068 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1930
M-87765-5 | 2026-01-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1930

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy w Brwinowie, w doskonałej lokalizacji w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
299 000 zł 56 m2 5 339 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2010
M-50602-0 | 2017-09-19 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2010

SUPER lokalizacja na zamkniętym osiedlu w Brwinowie. W najbliższej okolicy szkoły,przedszkola, galerie, ośrodek zdrowia. Obecnie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Błonie
254 000 zł 62 m2 4 097 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1950
M-50650-0 | 2017-09-18 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1950

3 POKOJOWE MIESZKANIE W MIEJSCOWOŚCI BŁONIE Do sprzedanie 3 pokojowe mieszkanie w Błoniu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, 2...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Błonie
198 000 zł 68 m2 2 912 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960
M-50790-0 | 2017-09-18 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960

MIESZKANIE Z GARAŻEM (36M2) NA 2 SAMOCHODY Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w okolicach Błonia. Mieszkanie o powierzchni 68m2 składa się...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
135 000 zł 36 m2 3 719 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-50700-0 | 2017-09-15 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Kawalerka w centrum Żyrardowa gotowa do wprowadzenia. Wyremontowane mieszkanie w bloku z cegły w pobliżu stacji PKP. Duży przestronny pokój...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
190 000 zł 47 m2 4 043 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1978
M-47920-0 | 2017-09-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1978

Mieszkanie w centrum Żyrardowa. Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku z windą w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie po...

kontakt zobacz ofertę