rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Rozalin
649 000 zł 3 187 m2 204 zł/m2

Działka na sprzedaż Rozalin

Rozalin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-86954-6 | 2021-04-27 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Przedstawiam działkę o powierzchni 3187 m2. Działka w kształcie prostokąta. Okolica domów jednorodzinnych i terenów leśnych. Objęta MPZP,...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Tłuste
985 000 zł 179 m2 5 503 zł/m2

Dom wielorodzinny

Tłuste, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005
D-89415-6 | 2024-01-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005

Przedstawiam Państwu przestronny dom o doskonałej lokalizacji w okolicach Grodziska Mazowieckiego. Ta urokliwa nieruchomość jest idealna dla tych,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Bieganów
715 500 zł 15 900 m2 45 zł/m2

Duża działka w Bieganowie

Bieganów, mazowieckie

  • Typ działki: inna
G-90735-6 | 2025-01-23 rozwiń opis
  • Typ działki: inna

Wyjątkowa działka rolno-budowlana w Bieganowie idealne miejsce na Twój dom! Na sprzedaż nieruchomość o atrakcyjnym położeniu w malowniczej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 700 000 zł 220 m2 7 727 zł/m2

Dom w północnym Milanówku!

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2000
D-90736-6 | 2025-01-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2000

Przedstawiamy przestronny i komfortowy dom o powierzchni 220 m, usytuowany na działce o powierzchni 951 m w zielonej i spokojnej części północnego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
285 000 zł 34 m2 8 382 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1969
M-90729-6 | 2025-01-22 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1969

Przytulna i przestronna kawalerka 34m w Żyrardowie Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 34m, zlokalizowana na spokojnym osiedlu w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Radonice
296 000 zł 1 060 m2 279 zł/m2

Działki w cichej okolicy

Radonice, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-90728-6 | 2025-01-22 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Na sprzedaż: Dwie działki budowlane w atrakcyjnej lokalizacji! Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Te dwie działki...

kontakt zobacz ofertę