rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Kozerki
2 800 000 zł 8 000 m2 350 zł/m2

Działka na sprzedaż Kozerki

Kozerki, mazowieckie

  • Typ działki: pod inwestycję
G-89464-6 | 2024-02-12 rozwiń opis
  • Typ działki: pod inwestycję

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 0,8 ha, położonej w doskonałej lokalizacji...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Kozery
6 760 000 zł 33 800 m2 200 zł/m2

Działka na sprzedaż Kozery

Kozery, mazowieckie

  • Typ działki: pod inwestycję
G-84110-4 | 2024-02-09 rozwiń opis
  • Typ działki: pod inwestycję

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, usytuowanej w malowniczych Kozerach, w pobliżu Grodziska...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Chlebnia
2 000 000 zł 17 986 m2 111 zł/m2

Działka na sprzedaż Chlebnia

Chlebnia, mazowieckie

  • Typ działki: rolna
G-89488-6 | 2024-02-09 rozwiń opis
  • Typ działki: rolna

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Miejscowości Chlebnia w bliskiej okolicy Grodziska Mazowieckiego. Działka położona jest w odległości około...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
1 270 000 zł 189 m2 6 720 zł/m2

Dom w Osowcu wysoki standard

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2020
D-89483-6 | 2024-02-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2020

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę domu wolnostojącego zlokalizowanego w malowniczym Osowcu. Ten nowoczesny dom o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Owczarnia
3 350 000 zł 172 m2 19 477 zł/m2

Unikalny dom w Owczarni

Owczarnia, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-89460-6 | 2024-02-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego minimalistycznego domu położonego tuż przy urokliwym stawie, gdzie natura staje się Twoim sąsiadem. To idealne...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Budy Zosine
720 000 zł 113 m2 6 353 zł/m2

Dom na sprzedaż Budy Zosine

Budy Zosine, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2023
D-89476-6 | 2024-02-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2023

Odkryj Twój Dom Marzeń w Zasobach Przyrody Bud Zosinych! W sercu malowniczych Bud Zosinych czeka na Ciebie niezwykła okazja - przepiękny dom w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Mszczonów
510 000 zł 63 m2 8 571 zł/m2

Przestronne mieszkanie w Mszczonowie

Mszczonów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1978
M-89304-6 | 2024-02-01 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1978

Lokalizacja: Mszczonów Powierzchnia: 63 m Liczba pokoi: 3 Opis: Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę