rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Otrębusy
1 499 000 zł 210 m2 7 138 zł/m2

Dom z ogrodem – Otrębusy

Otrębusy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1988
D-92426-6 | 2026-03-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1988

Komfortowy dom z ogrodem w Otrębusach 750 m od WKD. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom położony w zielonej, spokojnej części Otrębus....

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Korytów
175 000 zł 1 525 m2 115 zł/m2

Działka przy lesie

Korytów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-91346-6 | 2025-06-11 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1525 m, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co zapewnia pełną pewność co do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Radonie
950 000 zł 3 351 m2 284 zł/m2

Działka na sprzedaż Radonie

Radonie, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-91343-6 | 2025-06-10 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Na sprzedaż działka z pozwoleniem na budowę w miejscowości Radonie . Cicha i spokojna okolica w otulinie lasu. W bliskim sąsiedztwie piękne,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Natolin
375 000 zł 619 m2 606 zł/m2

Osiedle Natolin!!!

Natolin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-91229-6 | 2025-06-10 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka na sprzedaż Natolin, 619 m, zielona, narożna, z mediami Na sprzedaż piękna, zielona działka budowlana o powierzchni 619 m, położona w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Zalesie
401 925 zł 1 725 m2 233 zł/m2

Działka budowlana- Zalesie

Zalesie, mazowieckie

  • Typ działki: inna
G-91344-6 | 2025-06-10 rozwiń opis
  • Typ działki: inna

Atrakcyjna działka budowlana 1725 m Zalesie, gm. Żabia Wola. To idealna propozycja dla osób marzących o własnym domu w spokojnej, zielonej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Milanówek
498 000 zł 867 m2 574 zł/m2

Działka blisko WKD Grudów.

Milanówek, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-91337-6 | 2025-06-10 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana w Milanówku blisko WKD Grudów i Turczynek! Na sprzedaż działka o powierzchni 867 m, położona w dynamicznie rozwijającej się...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Marynin
680 000 zł 2 100 m2 324 zł/m2

Wyjątkowa działka w Maryninie.

Marynin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-91338-6 | 2025-06-10 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Marynin | Działka budowlana 2100 m media, kształt, spokój! Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 2100 m, położona w spokojnej,...

kontakt zobacz ofertę