Działka budowlana- gm. Żabia Wola
mazowieckie, grodziski, Oddział
- DRUKUJ
- UDOSTĘPNIJ
- 250 000 zł195 zł/m2
- ZAPAMIĘTAJ
- Typ działki:inna
- Powierzchnia:1 280 m2
- Cena: 250 000 zł
Opis nieruchomości
Atrakcyjna działka o powierzchni 1280 m położona w spokojnej i zielonej miejscowości Oddział, gm. Żabia Wola.
To idealne miejsce na budowę domu dla rodziny lub realizację inwestycji usługowej.
Kameralna okolica zapewnia ciszę i komfort życia z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie umożliwia wygodny dojazd do okolicznych miejscowości.
Możliwość zabudowy mieszkaniowej lub usługowej
Do 30% powierzchni zabudowy
Media w granicy działki:
-prąd
-woda
-gaz
-światłowód
Spokojna, rozwijająca się okolica
Idealna pod dom lub inwestycję
Jeśli szukasz miejsca z potencjałem, gdzie połączysz wygodę życia z bliskością natury ta oferta jest dla Ciebie.
Zapraszam do kontaktu i prezentacji działki!
Szczegóły ogłoszenia
| Numer oferty | G-92913-6 |
|---|---|
| Typ oferty | Działka na sprzedaż |
| Cena | 250 000 zł (195 zł/m2) |
| Rynek | wtórny |
| Powierzchnia | 1 280 m2 |
| Typ działki | inna |
| Dojazd | asfaltowy |
| Media | prąd, woda, gaz |
Lokalizacja i okolica
| Województwo | mazowieckie |
|---|---|
| Powiat | grodziski |
| Miasto | Oddział |
| Dzielnica | - |