rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Henryszew
1 900 000 zł 680 m2 2 794 zł/m2

Lokal idealny pod inwestycję

Henryszew, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 11
  • Rok budowy: 2000
D-92461-6 | 2026-03-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 11
  • Rok budowy: 2000

Na sprzedaż nowoczesny i wszechstronny obiekt usługowo-handlowy, doskonale przystosowany do prowadzenia różnorodnych form działalności: handlowej,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Brwinów
549 500 zł 159 m2 3 456 zł/m2

Ładny Przestronny Dom ok. 159m2

Brwinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1969
D-81739-6 | 2019-10-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1969

Prezentujemy Piękny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok.159m2, położonego na pięknej i doskonale zagospodarowanej działce ponad 700m2 w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Michałowice
1 084 000 zł 165 m2 6 570 zł/m2

Dom na sprzedaż Michałowice

Michałowice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1950
D-81736-6 | 2019-10-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1950

Przedstawiam Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 165m2, wybudowany według indywidualnego projektu, z bardzo dobrych materiałów....

kontakt zobacz ofertę