rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Rusiec
1 890 000 zł 314 m2 6 019 zł/m2

Dom na sprzedaż Rusiec

Rusiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2026
D-92228-6 | 2026-02-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2026

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni całkowitej około 300m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy....

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Korytów
1 290 000 zł 130 m2 9 923 zł/m2

Dom ok130m2 na działce 0,517ha

Korytów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2005
D-92779-6 | 2026-04-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2005

Wyjątkowa nieruchomość dla miłośników ciszy, zieleni i życia blisko natury Na sprzedaż komfortowy dom parterowy z użytkowym poddaszem oraz...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Kozery Nowe
650 000 zł 160 m2 4 063 zł/m2

Dom na sprzedaż Kozery Nowe

Kozery Nowe, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1980
D-14243-6 | 2012-02-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1980

Dom jednorodzinny posadowiony na działce o powierzchni 3800 m2 (dwie działki: 2100 m2 i 1700 m2 - są dwa akty własności). Można kupić w całości...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
490 000 zł 110 m2 4 455 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2004
D-14195-6 | 2012-02-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2004

Parterowy, wykończony, dom jednorodzinny, położony w Osowcu. Wybudowany w 2004 roku, bardzo zadbany i czysty. Przymyślany projekt , kuchnia (11 m...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Adamowizna
420 000 zł 200 m2 2 100 zł/m2

Dom na sprzedaż Adamowizna

Adamowizna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1995
D-14122-6 | 2012-02-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1995

Dom pietrowy o pow. 150 m2 poołożony wśród zabudowy jednorodzinnej przy drodze asfaltowej. Parter składa się z: salonu ok 20 m2 z balkonem,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Mościska
420 000 zł 144 m2 2 917 zł/m2

Dom na sprzedaż Mościska

Mościska, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1992
D-13495-5 | 2012-02-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1992

Dom w Mościskach o powierzchni 144 m2 posadowiony na ładnie zagospodarowanej działce 744 m2. Parter: przedsionek, kuchnia, dwa pokoje, łazienka z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Adamowizna
650 000 zł 158 m2 4 114 zł/m2

Dom na sprzedaż Adamowizna

Adamowizna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009
D-2113-14 | 2012-02-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009

Dom wolnostojący o pow. 120m2 wykończony w nowoczesnym stylu, składający się z parteru oraz poddasza użytkowego. Na parterze znajduje się salon z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wiskitki
300 000 zł 168 m2 1 786 zł/m2

Dom na sprzedaż Wiskitki

Wiskitki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2011
D-14123-6 | 2012-02-03 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2011

Do sprzedania dom wolnostojący pobudowany według projektu archon "DOM W ANANASACH" położony w centrum Wiskitek . Parter budynku składa się z...

kontakt zobacz ofertę