rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Zalesie
407 000 zł 1 745 m2 233 zł/m2

Idealne miejsce na dom.

Zalesie, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-92741-6 | 2026-04-15 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana 1745 m Zalesie, gm. Żabia Wola | MPZP | media | świetna lokalizacja Na sprzedaż działka o powierzchni 1745 m, położona w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Budy-Grzybek
3 168 000 zł 14 400 m2 220 zł/m2

Działka inwestycyjna

Budy-Grzybek, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-92387-6 | 2026-03-12 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Na sprzedaż działkę położoną w spokojnej, a jednocześnie dynamicznie rozwijającej się okolicy. To idealna propozycja dla osób planujących...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Osowiec
400 000 zł 1 676 m2 239 zł/m2

Działka na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-92453-6 | 2026-03-10 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w cichej i malowniczej okolicy, w otoczeniu lasów i terenów zielonych. To idealne miejsce dla osób...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Budy Zosine
300 000 zł 1 768 m2 170 zł/m2

Działka wśród zieleni

Budy Zosine, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-92413-6 | 2026-03-03 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Marzysz o własnym miejscu wśród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku? Ta działka to idealna przestrzeń pod dom całoroczny, letniskowy lub...

kontakt zobacz ofertę