rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Chylice
1 250 000 zł 2 472 m2 506 zł/m2

Działka pod inwestycję

Chylice, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-92417-6 | 2026-03-03 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Na sprzedaż działka położona w dobrze skomunikowanej i wygodnej części miasta, zapewniającej szybki dojazd oraz komfort codziennego...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Kuznocin
210 000 zł 4 000 m2 53 zł/m2

Działka na sprzedaż Kuznocin

Kuznocin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-1708-14 | 2011-10-26 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka z prawem zabudowy położona w Kuznocinie o powierzchni 4000 m2 . Szerokość działki 20 m z dostępem do rzeki . Dojazd drogą asfaltową z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Łubno
35 000 zł 1 000 m2 35 zł/m2

Działka na sprzedaż Łubno

Łubno, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-551-14 | 2011-10-25 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Do sprzedania działka budowlana o pow. 1000 m2 w miejscowości Łubno. Działka położona w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu las, działki i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Piekary
95 000 zł 1 700 m2 56 zł/m2

Działka na sprzedaż Piekary

Piekary, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-1423-14 | 2011-10-25 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Bardzo ładna, zagospodarowana działka o powierzchni 1700 m2 w kształcie prostokąta, położona w obrębie administracyjnym Mszczonowa, dojazd droga...

kontakt zobacz ofertę