rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Książenice
700 000 zł 2 172 m2 322 zł/m2

Spokój blisko miasta.

Książenice, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-92735-6 | 2026-04-15 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana 2172 m Książenice | MPZP | prestiżowa okolica Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2172 m, położona w...

kontakt zobacz ofertę

Działka na sprzedaż Grądy
1 200 000 zł 10 000 m2 120 zł/m2

Działka na sprzedaż Grądy

Grądy, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-92333-6 | 2026-03-02 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Sprzedam działkę 1 ha Grądy k. Międzyborowa, gm. Jaktorów Na sprzedaż działka o powierzchni 1 ha położona w miejscowości Grądy, w pobliżu...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Żelechów
1 130 000 zł 11 300 m2 100 zł/m2

Zainwestuj w Żelechowie

Żelechów, mazowieckie

  • Typ działki: inna
G-87722-6 | 2023-12-29 rozwiń opis
  • Typ działki: inna

Na sprzedaż działka o powierzchni 11300m2 w Żelechowie. Nieruchomość objęta MPZP- częściowo rolna, częściowo mieszkaniowo-usługowa. Działka w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Janki
4 000 000 zł 6 199 m2 645 zł/m2

Działka na sprzedaż Janki

Janki, mazowieckie

  • Typ działki: pod inwestycję
G-83219-4 | 2023-12-20 rozwiń opis
  • Typ działki: pod inwestycję

Świetna działka na siedziby FIRMY! Działka inwestycyjna w pobliżu Centrum Janki , pod zabudowę 5300 m2. Doskonały punkt na prowadzenie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Chylice
269 000 zł 1 230 m2 219 zł/m2

Działka na sprzedaż Chylice

Chylice, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-89331-6 | 2023-12-15 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną, doskonale zlokalizowaną działkę budowlaną z kompletną infrastrukturą techniczną. Podstawowe...

kontakt zobacz ofertę