rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Budy-Grzybek
449 000 zł 1 500 m2 299 zł/m2

Działka budowlana

Budy-Grzybek, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-92665-6 | 2026-04-13 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej okolicy Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania...

kontakt zobacz ofertę

Działka na sprzedaż Marynin
1 190 000 zł 4 000 m2 298 zł/m2

Działka w otoczeniu lasu

Marynin, mazowieckie

  • Typ działki: leśna
G-92375-6 | 2026-02-24 rozwiń opis
  • Typ działki: leśna

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w kameralnym otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Nieruchomość ma kształt trapezu i rozszerza się w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Kozery
1 000 000 zł 16 600 m2 60 zł/m2

Działka na sprzedaż Kozery

Kozery, mazowieckie

  • Typ działki: rolna
G-78400-6 | 2018-09-14 rozwiń opis
  • Typ działki: rolna

Działka w miejscowości Kozery o łącznej powierzchni 16600 m2. Jest to działka składająca się z trzech odrębnych parceli, z czego jedna jest...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Janinów
280 000 zł 1 939 m2 144 zł/m2

Działka na sprzedaż Janinów

Janinów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-78371-6 | 2018-09-13 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Piękna działka położona w cichym i spokojnym miejscu gmina Grodzisk Mazowiecki, powiat grodziski. Działka budowlana o powierzchni 1939 m, wym...

kontakt zobacz ofertę