rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
469 000 zł 47 m2 10 043 zł/m2

Jasne, 2- pokojowe mieszkanie

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976
M-92825-6 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal jest w trakcie remontu, co daje...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Błonie
450 000 zł 95 m2 4 737 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1955
M-83081-6 | 2019-12-12 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1955

Zapraszam na prezentację mieszkania 4 pokojowego o powierzchni ok 95m2, usytuowane w dobrej lokalizacji miasta Błonie. Składa się z 4 pokoi,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Błonie
455 200 zł 94 m2 4 843 zł/m2

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie ok. 94m2

Błonie, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1960
M-83077-6 | 2019-12-12 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1960

Zapraszam na prezentację 4 pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 94m2 usytuowane w dobrej lokalizacji. Rozkład mieszkania jest wręcz idealny...

kontakt zobacz ofertę