rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Zalesie
3 479 851 zł 16 800 m2 207 zł/m2

Działka inwestycyjna.

Zalesie, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-91390-6 | 2025-06-24 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana 16 800 m inwestycja w otoczeniu lasów | Blisko S8 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 16 800 m (wymiary: ok. 34 x...

kontakt zobacz ofertę

Działka na sprzedaż Wolica
490 000 zł 1 456 m2 337 zł/m2

Działka budowlana- Wolica

Wolica, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-92563-6 | 2026-03-19 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Atrakcyjna, ogrodzona działka budowlana położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości- Wolica. Nieruchomość posiada dostęp do wszystkich...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
1 490 000 zł 186 m2 8 032 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022
D-89764-6 | 2024-04-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową propozycją domu modułowego, wykończonego pod klucz, usytuowanego w urokliwym miejscu Osowca. Ta oferta...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Baranów
293 000 zł 2 117 m2 138 zł/m2

Działka na sprzedaż Baranów

Baranów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-89759-6 | 2024-04-11 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dużej działki budowlanej o powierzchni 2117 m, usytuowanej w spokojnej okolicy Baranowa....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Michalin
1 250 000 zł 180 m2 6 944 zł/m2

Dom na sprzedaż Michalin

Michalin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-89721-6 | 2024-04-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

Dom dla ludzi ceniących sobie przestrzeń w otulinie lasu w malowniczym Mszczonowie. Został on zbudowany w 2020/2021 roku i oferuje wszystko, czego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
1 320 000 zł 215 m2 8 919 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008
D-89753-6 | 2024-04-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008

Z radością przedstawiam Państwu uroczą posiadłość, która znajduje się w malowniczej miejscowości Osowiec. Ten piękny dom to doskonałe połączenie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Szczęsne
610 000 zł 1 564 m2 390 zł/m2

Działka w dobrej lokalizacji

Szczęsne, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-89739-6 | 2024-04-10 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zapraszam do zapoznania się z ofertą tej wyjątkowej działki, idealnej dla rodzin z dziećmi, z kompleksową infrastrukturą oraz doskonałym dostępem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
1 270 000 zł 189 m2 6 720 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2020
D-89751-6 | 2024-04-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2020

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę domu wolnostojącego zlokalizowanego w malowniczym Osowcu. Ten nowoczesny dom o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Owczarnia
3 350 000 zł 172 m2 19 477 zł/m2

Dom na sprzedaż Owczarnia

Owczarnia, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-89745-6 | 2024-04-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

Zachęcam do zapoznania się z propozycją wyjątkowego, minimalistycznego domu usytuowanego w pobliżu urokliwego stawu, gdzie natura staje się Twoim...

kontakt zobacz ofertę