rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Korytów
1 290 000 zł 130 m2 9 923 zł/m2

Dom ok130m2 na działce 0,517ha

Korytów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2005
D-92779-6 | 2026-04-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2005

Wyjątkowa nieruchomość dla miłośników ciszy, zieleni i życia blisko natury Na sprzedaż komfortowy dom parterowy z użytkowym poddaszem oraz...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Tłuste
199 000 zł 750 m2 265 zł/m2

Działka na sprzedaż Tłuste

Tłuste, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-85074-5 | 2024-03-28 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Idealna działka pod budowę domu lub inwestycję. Działka posiada niezwykle atrakcyjną lokalizację w spokojnej i pięknej okolicy, w otoczeniu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Natolin
700 000 zł 1 828 m2 383 zł/m2

Działka na sprzedaż Natolin

Natolin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-89623-6 | 2024-03-25 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Unikalna oferta działki budowlanej w Natolinie Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1828m2,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sade Budy
480 000 zł 320 m2 1 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Sade Budy

Sade Budy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1993
D-85929-5 | 2024-03-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1993

Do sprzedania dom w stanie surowym otwartym położony w Sadych Budach. Budynek o charakterze warsztatowo-mieszkalnym. W parterze budynku...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żelechów
1 400 000 zł 150 m2 9 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Żelechów

Żelechów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2022
D-89675-6 | 2024-03-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2022

Ta oferta dotyczy domu położonego w okolicy Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość jest umiejscowiona na działce o powierzchni 1200 m2, co...

kontakt zobacz ofertę