rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Rusiec
1 890 000 zł 314 m2 6 019 zł/m2

Dom na sprzedaż Rusiec

Rusiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2026
D-92228-6 | 2026-02-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2026

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni całkowitej około 300m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy....

kontakt zobacz ofertę

Działka na sprzedaż Rozalin
649 000 zł 3 187 m2 204 zł/m2

Działka na sprzedaż Rozalin

Rozalin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-86954-6 | 2021-04-27 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Przedstawiam działkę o powierzchni 3187 m2. Działka w kształcie prostokąta. Okolica domów jednorodzinnych i terenów leśnych. Objęta MPZP,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
1 320 000 zł 215 m2 8 919 zł/m2

Dom z ogrodem w Osowcu

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008
D-89537-6 | 2024-03-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008

Z przyjemnością prezentuję piękny dom położony w urokliwej miejscowości Osowiec. Ta przestronna nieruchomość oferuje doskonałą mieszankę spokoju z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
3 890 000 zł 780 m2 4 987 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 12
  • Rok budowy: 2000
D-83926-5 | 2024-03-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 12
  • Rok budowy: 2000

NIERUCHOMOŚĆ IDEALNA POD INWESTYCJĘ!!! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową rezydencją oferującą imponujące możliwości inwestycyjne...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Podkowa Leśna
410 000 zł 38 m2 10 789 zł/m2

Perła w sercu Podkowy Leśnej

Podkowa Leśna, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1936
M-89563-6 | 2024-03-05 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1936

Z przyjemnością informuję, że na sprzedaż jest dostępna oferta samodzielnego mieszkania w 1/3 domu w malowniczej okolicy Podkowy Leśnej. Ta...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 350 000 zł 230 m2 5 870 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1980
D-89550-6 | 2024-03-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1980

Oferta dotyczy nieruchomości składającej się z dwóch domów wolnostojących na zagospodarowanej działce o powierzchni 1613m2. Oto główne cechy...

kontakt zobacz ofertę