rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
469 000 zł 47 m2 10 043 zł/m2

Jasne, 2- pokojowe mieszkanie

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976
M-92825-6 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal jest w trakcie remontu, co daje...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żelechów
1 099 000 zł 106 m2 10 368 zł/m2

Dom na sprzedaż Żelechów

Żelechów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2026
D-92681-6 | 2026-04-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2026

Na sprzedaż funkcjonalny i energooszczędny dom parterowy o powierzchni 106 m, położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Żelechów....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Rozalin
1 299 000 064 zł 227 m2 5 722 467 zł/m2

Dom na sprzedaż Rozalin

Rozalin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2010
D-92651-6 | 2026-04-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2010

Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej okolicy w Rozalinie. Idealna propozycja dla rodziny...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żabia Wola
925 000 zł 138 m2 6 703 zł/m2

Żabia Wola 138m2 ostatnie lokale

Żabia Wola, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026
D-92650-6 | 2026-04-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026

Nowoczesny bliźniak Żabia Wola, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.138,6m2, usytuowany na działce ok 500m....

kontakt zobacz ofertę