rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Zalesie
3 479 851 zł 16 800 m2 207 zł/m2

Działka inwestycyjna.

Zalesie, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-91390-6 | 2025-06-24 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana 16 800 m inwestycja w otoczeniu lasów | Blisko S8 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 16 800 m (wymiary: ok. 34 x...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Budy-Grzybek
1 060 000 zł 110 m2 9 636 zł/m2

Dom na sprzedaż Budy-Grzybek

Budy-Grzybek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-92648-6 | 2026-04-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Wyjątkowy dom jednorodzinny 110m2 w zabudowie bliźniaczej, połączony z sąsiednim budynkiem wyłącznie garażami, co gwarantuje większą prywatność,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Jaktorów
1 162 800 zł 4 845 m2 240 zł/m2

Działka na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-92612-6 | 2026-03-30 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Na sprzedaż działka budowlana położona w cichej i bezpiecznej części miejscowości, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. To idealne miejsce na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Budy-Grzybek
710 000 zł 82 m2 8 659 zł/m2

Dom na sprzedaż Budy-Grzybek

Budy-Grzybek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-92614-6 | 2026-03-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż przytulny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 80 m, położony na działce 375 m wśród zieleni i kameralnej zabudowy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wężyk
2 500 000 zł 200 m2 25 000 zł/m2

Urokliwy dom z działką przy rzece

Wężyk, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1996
D-92550-6 | 2026-03-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1996

Na sprzedaż funkcjonalny dom w spokojnej okolicy tylko 10 minut od Grodziska Mazowieckiego Oferuję na sprzedaż komfortowy i praktycznie...

kontakt zobacz ofertę